"Ліверпуль" вийшов в 1/16 фіналу Кубка Англії завдяки голу новачка, "Манчестер Юнайтед" вивів Лукаку

"Червоні" у дербі обіграли "Евертон", "дияволи" – представника Чемпіоншипа.

Відбулися перші матчі 1/32 фіналу Кубка Англії. "Ліверпуль" приймав "Евертон" на "Енфілді" та переміг з рахунком 2:1.

Джеймс Мілнер реалізував пенальті на 35-й хвилині. У другому таймі Гілф Тор Сігурдссон зрівняв рахунок (67’). А переможний для червоних гол забив новачок Вірджіл ван Дейк у своєму дебютному матчі (84’).

Ромелу Лукаку / Фото: Reuters

Тим часом "Манчестер Юнайтед" обіграв на "Олд Траффорд" команду з Чемпіоншипа "Дербі Каунті"- 2:0.

Підопічні Жозе Моурінью змогли забити лише наприкінці гри. На 84-й хвилині забив Джессі Лінгард з передачі Ромелу Лукаку, який вийшов на заміну. А на 90-й Лукаку забив сам.

Решта матчів відбудуться 6-8 січня. Жеребкування 1/16-ї відбудеться пізніше.