"Ліверпуль" знищив "Спартак" і вийшов у плей-оф Ліги чемпіонів з першого місця

У наступний раунд прямує також "Севілья".

За підсумками 6-го туру Ліги чемпіонів "Ліверпуль" та "Севілья" вийшли до плей-оф турніру з групи Е.

Так, "мерсисайдці" у себе вдома просто без шансів знищили "Спартак". Рахунок зустрічі склав 7:0.

Хет-триком відзначився Феліппе Коутіньо, який відкрив рахунок вже на 4-й хвилині успішно реалізованим пенальті. Після цього бразилець відзначився ще двома м’ячами (15, 50). Також дубль на рахунку Садіо Мане (47, 76). Крім того, долучилися до розгрому суперника Роберто Фірміно (18) та Мохамед Салах (86).

У паралельній зустрічі "Марібор", який вже не мав жодних шансів на вихід далі, зіграв внічию в домашньому матчі з "Севільєю" - 1:1.

Господарі завдяки старанням Маркоса Тавареса відкрили рахунок на початку зустрічі (10), та Пауло Енріке Гонсо зрівнянв ситуацію на 75-й хвилині.

Такий розклад цілком влаштовував "Севілью" і нервіонці з 9 балами на рахунку приєднуються до "Ліверпуля" (12 очок) у плей-оф Ліги чемпіонів. "Спартак" розташувався на 3 позиції (6 балів), "Марібор" з 3 балами замикає список.