"Локомотив" заплатить Сьоміну на мільйон більше, ніж "Динамо"

Юрій Павлович отримуватиме рекордну зарплату в історії "Локомотиву", що складе 5 мільйонів доларів на рік.

Як повідомляв ТСН.ua, колишній головний тренер "Динамо" Юрій Сьомін очолив московський "Локомотив".

Контракт з залізничниками Сьомін підписав терміном на 2,5 роки. Акціонери "Локомотива" встановили зарплату тренеру, що стане рекордною в історії клубу – Юрій Павлович буде заробляти 5 мільйонів доларів на рік.

Зазначимо, що за неофіційною інформацією Сьомін отримував в Києві 4 мільйони доларів на рік.

Сьомін офіційно вступить на посаду головного тренера "Локомотива" 1-го червня.

"Юрія Павловича затвердили одноголосно, - розповів президент "Локомотива" Микола Наумов. - Контракт з ним буде укладено на два з половиною роки. Що стосується мене та Ліпатова, то наша доля буде вирішена на черговому засіданні Ради директорів в кінці липня".

Додамо, шо неодмінною умовою свого повернення Юрій Павлович висунув вимогу повернути йому 15% акцій ЗАТ "ФК Локомотив".

26 травня в Московському арбітражному суді було заплановане слухання за позовом Юрія Сьоміна до ВАТ "РЖД" і ЗАТ "ФК Локомотив". Однак адвокати Сьоміна трохи раніше запропонували представникам "РЖД" піти на мирову угоду, яку планується підписати 16 липня. Саме на цей день перенесено повторне судове засідання у московському арбітражі. Роблячи пропозицію Сьоміну повернутися в "Локомотив", керівництво ВАТ "РЖД" пообіцяло відразу ж врегулювати питання з акціями.

Зауважимо, що керівництво "Динамо" в особі Ігоря Суркіса до останнього моменту зберігало надію, що Сьомін все ж таки залишиться у Києві. Однак російський спеціаліст залишився вірним своєму рідному клубу і, не вагаючись, прийняв пропозицію повернутися в "Локомотив".

26 травня Сьомін провів останній матч на посаді головного тренера киян: Юрію Павловичу вперше за півтора роки вдалося обіграти "Шахтар".

Про останній матч Юрія Сьоміна з "Динамо" та про перестановки на тренерському містку киян читайте у статті футбольного експерта Олександра Солнцева "Юра прости, Юра прощай..."

Читайте також:

Суркіс: від мене нічого не залежало

Сьомін: найважливіше змагання "Динамо" виграло

Сьомін став головним тренером "Локомотива"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: