Лондонський суд відмовився розглядати позов проти "Динамо"

Високий Суд Справедливості в Лондоні припинив розгляд позову до Ігоря Суркіса та інших акціонерів ФК "Динамо" (Київ).

24 липня Високий Суд Справедливості в Лондоні ухвалив рішення щодо позову, поданого компанією Pacific International Sports Club Ltd, яка належить російському бізнесмену Костянтину Григоришин, до Ігоря Суркіса і ще дев'яти акціонерів Футбольного клубу "Динамо" (Київ).

У позові йшлося про те, що Ігор Суркіс та інші акціонери нібито позбавили компанію Pacific International Sports Club Ltd її акцій у ФК "Динамо" (Київ) і вимагали компенсації нібито завданих компанії Pacific International Sports Club Ltd збитків.

Акціонери ФК "Динамо", з якими судиться Pacific International Sports Club Ltd, подали до суду свої заперечення по суті позову, заявивши, що цей позов не підлягає розгляду в судах Англії, а відноситься виключно до юрисдикції судів України. Високий Суд Справедливості погодився з цими зауваженнями.

У резолюції судового рішення зазначено, що Високий Суд Справедливості в Лондоні припиняє розгляд позову до Ігоря Суркіса та інших акціонерів ФК "Динамо" (Київ) та скасовує своє рішення про вручення позовів компаніям-відповідачам.

Крім того, компанію Pacific International Sports Club Ltd зобов'язали компенсувати відповідачам вісімдесят відсотків витрат, пов'язаних з розглядом даної справи.

Читайте також:

"Динамо" громить "Таврію" з тенісним рахунком

Київське "Динамо" позбулося французів

Київське "Динамо" відправило Окодуву в Росію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: