Луческу: мені важко коментувати бажання Суркіса

Мірча Луческу прокоментував пропозицію Григорія Суркіса очолити збірну України.

Головний тренер донецького "Шахтаря" Мірча Луческу прокоментував пропозицію Григорія Суркіса очолити збірну України.

- Містер, як ви поставилися до заяви пана Суркіса про те, щоб ви очолили національну збірну України?
- Мені не хотілося б взагалі коментувати якісь пропозиції через пресу. Я про це дізнався від свого асистента. Мені, повторюю, важко щось коментувати, до мене ніхто не звертався. Якщо ці рішення приймають інші люди, не питаючи про це мене, то мені складно давати якісь коментарі.

- Незважаючи на те, що Суркіс не пропонував вам особисто очолити національну збірну, думаю, внутрішньо, для себе, ви вже відповіли на це питання. Чи є у вас амбіції разом з сином потрапити в книгу рекордів Гіннеса як батько і син, що одночасно тренують національні збірні різних країн?
- Я повторюся: мені складно коментувати бажання якоїсь персони, хоча ця людина - президент Федерації футболу України. Тим більше, що це залежить не тільки від нього. Як мені сказали, він може тільки пропонувати кандидатуру Федеральному бюро (Виконком ФФУ - прим. ред.), але воно має її схвалити. Тому мені зараз взагалі складно говорити на цю тему. Мені нема на що відповідати тому, що нічого не було.

А що стосується другої частини запитання, то є маса випадків, пов'язаних з моєю родиною, подібних до яких раніше в історії не траплялося. Наприклад, не було такого, щоб син і батько зустрічалися один проти одного на футбольному полі. Також не траплялося, щоб батько тренував національну збірну, а потім цю команду тренував його син. Багато моментів є унікальними.

Якщо ж говорити про те, чи готовий я зараз очолити збірну, коли і мій син тренує збірну... Коли будь-які пропозиції надійдуть, я готовий на них відповісти. Мені пропонували очолити збірну Румунії, коли ми грали в Марселі. Напевно, ви про це пам'ятаєте. Тоді зі мною розмовляв президент Федерації.

Зрозуміло, я відмовився, тому що ми повинні закінчити те, що почали тут, в "Шахтарі". Після цього зробили таку саму пропозицію моєму синові. Він його схвалив, і зараз є тренером національної збірної.

Крім цього, до мене зверталися представники турецької Федерації футболу. Їм я теж відповів приблизно те ж саме: сказав, що у мене контракт з "Шахтарем". Так що метод запрошення того чи іншого тренера в збірну, напевно, має бути іншим, а не так, як я про це дізнаюся. Я пов'язаний з футболом України п'ять з половиною років. Тому всі свої вміння і думки віддаю українському футболу.

Читайте також:

Суркіс: я розраховую на підтримку Ахметова

Суркіс офіційно запропонував Луческу очолити збірну України

Футболісти збірної України отримали 1,5 мільйона доларів призових

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: