Луческу: ми маємо достатньо інформації по "Фулхему"

Мірча Луческу розповів, як "Шахтар" готуватиметься до матчів з "Фулхемом" у Лізі Європи.

12 січня на СТБ "Кірша" відбулося перше у 2010 році відкрите тренування донецького "Шахтаря".

Мірча Луческу розповів, як "Шахтар" готуватиметься до матчів з "Фулхемом" у Лізі Європи. Перша гра відбудеться 18 лютого у Лондоні.

- Ви вже аналізували гру "Фулхема"? Плануєте з'їздити в Англію, щоб особисто подивитися виступи цієї команди?
- Футболісти ще не аналізували, а я вже, звичайно, почав дивитися. У принципі, у нас достатньо матеріалу для вивчення цієї команди. Якщо у мене буде час, я, звичайно, вживу подивлюся матчі "Фулхема". Але це не настільки важливо, тому що ми і так маємо достатньо інформації. Після збору в Марбельї ми одразу вирушимо в Лондон, не заїжджаючи в Донецьк. Тому, можливо, там ми побачимо одну з ігор "Фулхема".

- Коли ви погоджувалися на участь в турнірі в Марбельї, свідомо обговорювали можливість спарингів саме зі скандинавськими командами?
- Ми були в Ла Манзі і брали участь в схожому турнірі, в якому також були скандинавські команди. Скандинавський футбол схожий на англійський атлетизмом і потужністю. Думаю, в якійсь мірі матчі в Марбельї можуть нам допомогти підготуватися до зустрічі з "Фулхемом". Я добре знаю Ходжсона і вважаю його дуже хорошим тренером. Недарма "Фулхем" - одна з команд, які багато не пропускають. Це говорить про дуже гарну організацію оборони. Ми знаємо, що в іграх з англійськими командами головне - це максимальний контроль м'яча. Так ми й повинні діяти.

- Ваші шляхи з Ходжсоном коли-небудь перетиналися?
- Важко пригадати. Швидше за все, ні, але я знаю його як людину і як тренера.

Читайте також:

Луческу: у "Шахтарі" більше не буде новачків

"Шахтар" замерз у Києві

Гендиректор "Шахтаря": Луческу бере бразильців "на виріст"

ВідеоЛуческу: ми маємо достатньо інформації по "Фулхему"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: