Луческу: "На Брандао претендує лише "Рубін"

Головний тренер "Шахтаря" заявив, що трансфер Брандао може відбутися лише на умовах, що влаштовуватимуть донецький клуб.

Заява Мірчі Луческу під час відкритого тренування "Шахтаря" 8 січня щодо зацікавленості казанського "Рубіна" у послугах Брандао, починає отримувати підтвердження, повідомляє "Террикон". 

Про можливість придбання "Рубіном" Брандао йдеться і в одному з бразильських джерел. Згідно наявної інформації, "Рубін" направив офіційну пропозицію з покупки Брандао ще в кінці минулого року. Сума трансферу не розголошується, але стало відомо, що вона складає 7 мільйонів євро. 

Мірча Луческу під час тренування також відзначив, що на даний момент контактів з представниками інших клубів щодо бразильського легіонера "Шахтаря" немає. 

Румунський фахівець звернув увагу на наявність у Брандао трирічного контракту з клубом, що ускладнить перехід футболіста до іншої команди, якщо умови відходу бразильця не влаштовуватимуть донецький клуб. 

Раніше сам Брандао відзначав, що у разі розставання з "Шахтарем" його пріоритетом буде перехід до марсельського "Олімпіка", а вчора повідомлялось про те, що представники французького "Марселя" прибули до Донецька для переговорів з приводу придбання бразильського форварда.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: