Луческу: після першого голу "Рома" для нас не існувала

Мірча Луческу поділився враженнями про розгромну перемогу над італійською "Ромою" і вихід у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Головний тренер донецького "Шахтаря" Мірча Луческу поділився враженнями про розгромну перемогу над італійською "Ромою" і вихід у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

- Ми добре підготувалися до цього поєдинку. У нас була мета не розгубити той результат, який був здобутий в Римі. По ходу гри ми також не забували, що попереду, цілком можливо, на нас очікують чвертьфінальні матчі. Ми почали гру досить скромно, у той час як "Рома" проявила себе дуже активно і сильно. Але ми були добре організовані, встигли по ходу матчу усунути всі недоліки і налагодити гру.

В цілому команда проводила хороші атаки, і, після того як забили перший м'яч, "Рома" для нас фактично не існувала - футболісти проявили зіграність і добру взаємодію. Мексес заслужено отримав другу жовту картку і був вилучений. Після цього "Рома" почала відчутно нервувати, що відчули й ми. Їх нервозність була надмірною, як для професіоналів.

- Ваша команда молодша від "Роми". Чи вплинуло це на результат?
- Справді, команда молодша. У нас молоді і талановиті футболісти, дуже швидкі, це було видно по грі. Я дуже задоволений хлопцями, у них велике майбутнє. І не можна говорити про те, що ми перемогли, тому що римляни залишилися вдесятьох, оскільки і при повних складах ми виглядали сильнішими.

- Містере, ви очікували таку перемогу і взагалі - що "Шахтар" пройде далі?
- Звичайно, я вірив в команду і в те, що ми пройдемо далі. Ми дуже добре вивчили "Рому", і наші гравці ні в чому не поступаються, а можливо, і перевершують даного суперника. Плюс ще й атмосфера, яка була на стадіоні, - ми грали з гарною підтримкою наших уболівальників. Все це давало мені зрозуміти, що ми переможемо, і я думаю, що цю перемогу ми повністю заслужили.

- Пане Луческу, з ким би ви хотіли і, відповідно, не хотіли битися в чвертьфіналі?
- Коли піднімаєшся на такий рівень - вже не йде мова про те, кого б ти хотів у суперники, а кого ні. Тільки жеребкування вирішить, хто попадеться "Шахтарю". Взагалі, я вважаю, як зазвичай можуть виникнути деякі проблеми, якщо футболісти роз'їдуться по національним збірним.

- Містере, могли б ви прокоментувати епізод, в якому Даріо Срна отримав жовту картку?
- Коментувати тут практично нічого. У перерві ми поговорили з Даріо на цю тему - при його досвіді та при тому, що він капітан команди, до такої ситуації він не повинен був доводити справу. Звісно, його вдарили по обличчю, і реакція з одного боку зрозуміла, але все ж з подібних ситуацій, потрібно виходити трохи більш грамотно. Даріо ризикував, причому ризикував отримати не лише жовту, а й, можливо, червону.

У цілому ж я дуже задоволений ставленням своїх гравців і дисципліною, тому що протягом майже всієї гри з боку гравців "Роми" проскакували провокації. Я радий, що хлопці не реагували на них.

- Скажіть, на ваш погляд, пенальті дійсно заслужений?
- Я не можу це прокоментувати, тому що, чесно кажучи, в повній мірі не бачив того епізоду. Коли подивлюся, тоді, напевно, і відповім на це питання.

- Що нового буде в підготовці команди до чвертьфіналу? Чи будуть відпрацьовуватися якісь нові елементи?
- Усі ці елементи будуть залежати від суперника, який попадеться нам після жеребкування, і від гри, яку він сповідує. Наші гравці знають, як потрібно діяти, так що в залежності від противника ми і будемо підбирати нашу гру.

- Хто першим вас привітав з перемогою?
- Першою мене привітала публіка, яка аплодувала.

Читайте також:

Срна: немає різниці, з ким грати у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

"Шахтар" - "Рома" - 3:0. Розгром "вовків" у Донецьку

"Барселона" - "Арсенал" - 3:1. Приниження "канонірів"

Залиште свій коментар

Наступна публікація