Луческу: в України іспанські тренери, судді теж були іспанці

Головний тренер збірної Туреччини ще раз поскаржився на роботу арбітрів.

Керманич збірної Туреччини Мірча Луческу ще раз пройшовся по роботі суддів у відбірковому матчі до чемпіонату світу проти збірної України.

Слід зазначити, що той поєдинок завершився перемогою "синьо-жовтих" із рахунком 2:0, а обидва м'ячі української команди були забиті не без допомоги бригади арбітрів - перший м'яч команда Андрія Шевченка організувала з положення поза грою, у той час, як у моменті з другим взяттям воріт круглий покинув межі поля під час гольової атаки.

Таке ставлення до своїх підопічних не мав наміру терпіти головний тренер "яничар" Мірча Луческу, який вже після матчу прокоментував роботу суддів на чолі з іспанцем Давідом Фернандесом Борбаланом.

Тим не менш, не минуло й трьох днів, як Луческу вирішив знову згадати футбольну феміду у тому протистоянні.

"Мені дуже складно говорити про матч в Україні, адже ми всі бачили помилки рефері. Якби не вони, результат міг бути інший. Я ще не бачив такого суддівства на такому рівні. Я очікував почути вибачення від Колліни (глава суддівського комітету, прим.), але їх поки не було.

В України іспанські тренери, судді теж були іспанці... Вирішуйте самі, але було п'ять помилок проти однієї команди. Ми всі любимо футбол, але тут суддівські помилки вплинули на рахунок", - цитує слова тренера видання Fanatik.com.tr.

Нагадаємо, що після поразки від України, турецька команда залишилася на 4 місці, маючи у своєму активі 11 залікових балів після 7 проведених зустрічей.

Залиште свій коментар