Лукареллі забив два голи за Італію

Нападаючий донецького "Шахтаря" Крістіано Лукареллі провів в середу свій найкращий матч у складі національної збірної.

Дубль Крістіана Лукареллі дозволив команді Роберто Донадоні здобути перемогу над командою Південної Африки у товариському матчі, що відбувся у середу. 

Роберто Донадоні вирішив в цьому матчі перевірити найближчий резерв команди. Відразу три гравці - Ґамберіні, Монтоліво і Розіна - дебютували у складі національної збірної країни, а Даніеле Де Россі вперше вийшов з капітанською пов'язкою на руці.

Італійці грали красиво і розмашисто, показуючи зовсім інший футбол у порівнянні з тим, що демонструє в офіційних матчах. Виявляється, коли можна, то і "Скуадра Адзурра" вміє грати красиво.

Головною діючою особою на полі був нападаючий "Шахтаря" Крістіано Лукареллі, який міг не тільки сам забити гола чотири, але і парочкою результативних передач відзначитися. 

Вже на початку матчу він мав для цього хорошу нагоду, але замість пасу вирішив пробити сам. Позиція для удару була найзручнішою. Як тільки м'яч опинявся у Лукареллі, біля воріт південноафриканців виникала паніка.

В результаті "гірник" таки свого добився, забивши головою два голи. Спершу він добре зорієнтувався після подачі від кута поля, а потім замкнув навіс Семіолі.

Залиште свій коментар