Лукашенко розчарований виступом білорусів на Олімпіаді

Олександр Лукашенко незадоволений результатами, які показують білоруські спортсмени на зимовій Олімпіаді.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко незадоволений результатами, які показують білоруські спортсмени на зимовій Олімпіаді у Ванкувері.

"Я дивлюся на Ванкувер не з точки зору медалей. Медалі - це добре. Але я дивлюся глибше, з тієї точки зору, що ми не показали тих результатів, які могли б показати з урахуванням того, скільки уваги приділяється спорту в Білорусі" , - заявив Лукашенко.

Особливе розчарування у білоруського президента викликає виступ хокеїстів. "Не повинно бути такого провалу в хокеї. Наші хокеїсти грають дуже погано, не рівно", - вважає Лукашенко.

На його думку, значна частина провини за поганий хокей на Олімпіаді лежить на тренерах збірної. "Судячи з усього, це недолік роботи тренерського складу, федерації хокею", - сказав Лукашенко.

Також він піддав критиці виступ білоруських лижників. "Зовсім огидно працюють лижники. І це ж не перший рік ми провалюємо лижню. Немає системного підходу", - сказав Лукашенко.

Однак він сподівається на хороший виступ білоруських фрістайлістів. "Тепер подивимося на фрістайл, якщо судді поставляться прихильно, то може що-небудь і завоюємо", - заявив білоруський президент.

Він пообіцяв після Олімпіади зробити висновки про стан білоруського спорту. "Ігри у Ванкувері - це привід для серйозного аналізу і конкретних висновків", - зазначив Лукашенко.

На сьогоднішній день білоруські спортсмени на Олімпіаді завоювали дві медалі - "срібло" та "бронзу" в біатлоні.

Відзначимо, що у 17 лютого білоруський лідер брав участь у спортивному святі "Мінська лижня", і його команда виграла лижну естафетну гонку 4 по 2,5 кілометрів серед команд республіканських органів влади.

Читайте також:

Щоденник Олімпіади: підсумки сьомого дня

Олімпіада-2010: в Росії колективний напад паніки

Біатлон. Порівняно із росіянами, в України не все так погано

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: