Лукашенко жорстко розкритикував результати білоруських хокеїстів

Президент Білорусі вкрай незадоволений результатами білоруських хокеїстів на чемпіонаті світу з хокею.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав ганебним і огидним виступ білоруської збірної на чемпіонаті світу з хокею. Про це він заявив на нараді з питання держпідтримки фізичної культури і спорту Білорусі.

"Ганьбитися таким чином неприпустимо, - сказав Олександр Лукашенко. - І це не тільки хокей. Але цьому виду спорту ми вже приділили стільки уваги, що більше і не придумаєш. А все виходить навпаки: чим більше уваги, тим ганебніші й огидніші виступи спортсменів".

Звертаючись до учасників засідання, Лукашенко попросив зробити відповідні висновки з такої ситуації в хокеї.

"Думаю, прийшла пора і нам змінювати систему державної підтримки спорту. Причому в такому напрямку, щоб вона стимулювала ініціативу, підприємливість, а не утриманство. Жирувати за казенний рахунок неприпустимо. Вкладені кошти повинні давати адекватну віддачу", - заявив президент Білорусі.

"З року в рік ми, незважаючи ні на які труднощі, направляємо величезні кошти на розвиток спорту. Активно будуємо сучасні об'єкти, фінансуємо з бюджету діяльність спортивних клубів, навантажуємо наші підприємства реального сектора, щоб всіляко допомагали клубам і командам", - зазначив глава держави.

"Тому підтримуючи спорт, ми маємо право спитати за результати, - вважає Лукашенко. - І, звичайно, за раціональність використання бюджетних коштів і допомогу від підприємств. Марнотратства і безконтрольного тринькання тут не можна допускати. Час всім нам пред'являє жорстку вимогу: жити треба відповідно до коштів", - додав Лукашенко.

Зазначимо, що збірна Білорусі посіла останнє місце у своїй групі, поступившись Канаді (1:4), Швейцарії (1:4) і Франції (1:2 в овертаймі). Тепер білоруси боротимуться за виживання у компанії Австрії, Латвії і Словенії.

Читайте також:

Лукашенко може зірвати аверс "Одеса-Броди"

Лукашенко завадить Україні отримати безвізовий режим з Європою

Лукашенко заборонив державним ЗМІ писати про кризу

Україна посіла третє місце на чемпіонаті світу з хокею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: