Лунін виграв перший трофей з "Реалом"

Знову Андрій залишив свої ворота "сухими".

Український голкіпер Андрій Лунін здобув свій перший трофей за мадридський "Реал".

Королівський клуб у рамках Кубка Сантьяго Бернабеу впевнено розібрався з італійським "Міланом" з рахунком 3:1.

"Вершкові" відкрили рахунок вже на 2 хвилині зустрічі - форвард мадридців Карім Бензема головою вдало замкнув навіс з правого флангу від Дані Карвахаля.

Утім, вже за дві хвилини "россонері" зрівняли рахунок - літній новачок Гонсало Ігуаїн поклав ігровий знаряд з-за меж штрафної точно у кут воріт.

Коли здавалося, що команди підуть на перерву з нічийним результатом, своє слово сказав Гарет Бейл. Півзахисник "Реала" пробив воротаря італійців з близької відстані.

Остаточну крапку у грі встановив Борха Майораль - форвард першим опинився на добиванні після сейву від голкіпера "Мілана".

Що стосується Луніна,то він вийшов на поле на 78 хвилині. Раніше Андрій залишив свої ворота у недоторканості в поєдинках з "Манчестер Юнайтед" та "Баварією".