Львів 19 січня може розпрощатися з Євро-2012

Якщо комісії УЄФА 19 січня не доведуть, що у бюджеті підготовки міста до Євро-2012 є передбачені на це гроші, Львів залишиться без Євро-2012.

18-19 січня комісія УЄФА в черговий раз відвідає Львів. Про це під час сесії заявив міський голова Львова Андрій Садовий. За його словами, в першу чергу комісії перевірятиме, за які ж кошти у Львові будуватимуть стадіон до Євро-2012 і де ці кошти передбачені. 

Таким чином, Андрій Садовий намагався переконати депутатів прийняти учора разом із загальним фондом бюджету бюджет розвитку. В проекті бюджету розвитку передбачено 610 млн. грн. – саме за рахунок цих коштів мали б фінансуватися об'єкти до Євро-2012. 

"Якщо ми не покажемо комісії цих грошей, якщо вони не будуть в нас записані, про Євро можна буде забути", – заявив Садовий. Окрім того, за словами Садового, це поставить під загрозу можливість отримати кошти з Кабміну, які передбачені на співфінансування Львова до Євро. 

А тим часом, УЄФА готова йти на зниження вимог щодо кількості чотири- та п'ятизіркових готелів, необхідних для проведення в Україні Євро-2012. Про це 12 січня повідомив заступник міністра культури і туризму Юрій Зубко під час прес-конференції у Києві.

Він уточнив, що згідно з генеральним планом в рамках підготовки до проведення Євро-2012 в Україні має бути побудовано 143 нові готелі, зокрема 54 п'ятизіркових, 67 чотиризіркових і 22 тризіркових.

Крім того, до чемпіонату згідно із затвердженим генпланом в державі мають бути реконструйовані (з підвищенням категорії) 136 існуючих готелів.

Зокрема в Києві, відповідно до генплану, до кінця 2011 року має діяти 24 п'ятизіркових готелів, 40 чотиризіркових і 23 тризіркових.

На сьогодні, за інформацією заступника міністра, будуються 15 готелів, ще 6 – у стадії введення в експлуатацію; в стадії проектування і завершення отримання дозволів на будівництво знаходяться близько 40 готелів.

Читайте також:
Львів презентував емблему міста до Євро-2012
Львів почне будувати стадіон у лютому
У Львові знову скандал через стадіон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: