Львів готовий до Євро-2012 на "5" з мінусом

Борис Колесніков оцінив підготовку Львова до Євро-2012 на "5" з мінусом.

Борис Колесніков та Андрій Садовий
city-adm.lviv.ua
Борис Колесніков та мер Львова Андрій Садовий
Віце-прем’єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков оцінив підготовку Львова до чемпіонату на "5" з мінусом.

Про це він заявив під час робочого візиту до Львова, який відбувся 16 березня.

"Ми відвідали Львівську область. Були на двох головних об’єктах, які мають бути готові до Євро-2012. Це львівський стадіон і львівський аеропорт. Також ми були на кордоні держави.

Зі свого боку уряд та адміністрація не розглядають взагалі жодних інших варіантів по містах. Всі чотири українських міста будуть готові до чемпіонату. З того, що ми сьогодні вивчили, зрозуміло, що якщо в терміни фінансувати всі роботи працювати по відповідних термінах, то Львів однозначно буде готовий до Євро-2012.

Пам’ятаєте зимову олімпіаду у Ванкувері. Вона коштувала 10 мільярдів доларів. Місцеві бюджети не мають таких коштів. Тому якщо держава не вкладе коштів, то ні Львів, ні Донецьк не зможуть наблизити інвестора.

У нас самих багато витрат по Євро-2012 – це київський та львівський стадіони. Це конкретні витрати. Все інше – дороги, тощо – і так треба було побудувати. На щастя, ми отримали чемпіонат і це буде зроблено швидше.

Щодо загальної оцінки підготовки Львова до Євро-2012, то я б поставив 5 з мінусом міському керівництву. Але це аванс, який треба підтверджувати", – сказав Борис Колесніков.

Разом з віце-прем’єром об’єкти до Євро-2012 у Львівській області оглядали міністр фінансів Федір Ярошенко, міністр регіонального розвитку і будівництва Володимир Яцуба, міністр транспорту та зв’язку Костянтин Єфименко, міністр економіки Василь Цушко, міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Равіль Сафіулін, директор "МОК "Євро-2012" Україна" Маркіян Лубківський.

Читайте також:

Вболівальників Євро-2012 розмістять у залізничних вагонах

У Львові викрили шахраїв, які розкрадали гроші на Євро-2012

Колесніков збереже для Львова Євро-2012

ВідеоКолесніков оцінив підготовку Львова до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: