Львів може позбутися Євро-2012 через екологічну катастрофу

Мінприроди України заявляє, що "Львівський дослідний нафтомаслозавод" може спричинити екологічну катастрофу, яка відбере у Львова Євро-2012.

Гудронове озеро біля Львова
zik.com.ua
Гудронове озеро біля Львова
Проведення матчів футбольного чемпіонату Євро-2012 у Львові поставлено під загрозу через можливу екологічну катастрофу у Львівській області.

Справа в тому, що ВАТ "Львівський дослідний нафтомаслозавод", що вже близько 30-ти років зливає свої відходи до місцевих водних резервуарів, розташованих на його території, заважає Міністерству охорони навколишнього природного середовища України розпочати роботи з попередження екологічної катастрофи. Про це повідомили у прес-службі міністерства.

Мінприроди вимагає допустити своїх спеціалістів до резервуарів із кислими гудронами для термінового попередження екологічної катастрофи.

"В резервуарах постійно фіксується зниження рівня рідини. Кислі гудрони, що накопичилися в процесі виробничої діяльності заводу, просочуються до підземних рік поблизу сіл Збиранка і Сороки (Жовківського району). Місцеві мешканці потерпають від забруднення криниць та повітря. Існує загроза витоку небезпечної речовини до річки Малахівка, яка впадає в річку Полтву. Територія підвищеного ризику розташована на відстані 10 кілометрів від Львова, де планується проведення трьох матчів Євро-2012. Наявність подібного об'єкта ставить під загрозу проведення матчів у Львові", - йдеться у повідомленні Мінприроди.

Зазначимо, що питання львівських озер знаходиться на особистому контролі Міністра охорони навколишнього природного середовища України Миколи Злочевського.

Нагадаємо, що у Львові пройде три матчі фінальної частини Євро-2012. Львів'яни разом з Харковом прийматимуть матчі у групі B.

Читайте також:

До Євро-2012 донеччани кинуть пити і палити

Євро-2012, Азербайджан шокував футбольну Європу (відео)

Львів і Харків не прийматимуть матчі України на Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: