Львів на порозі втрати Євро-2012

Якщо фінансування стадіонів у Києві та Львові не надаватиметься вчасно, то ці міста знову отримають червону групу ризику.

В УЄФА викликають занепокоєння часті затримки фінансування проектів київського та львівського стадіонів до Євро-2012. Про це заявив директор турніру УЄФА Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський на брифінгу у Києві.

"Метою візиту делегації УЄФА на чолі з Марком Тіммером був моніторинг процесу виконання робіт на стадіонах. В УЄФА занепокоєні київським та львівським проектом", - сказав Лубківський.

За його словами, якщо фінансування цих двох стадіонів не буде надаватися вчасно, то Київ і Львів знову отримають червону групу ризику у проекті.

"Ситуація у Львові є найскладнішою. Якщо найближчими днями не будуть усунуті непорозуміння між гензамовником та генпідрядником, то Львів не зможе реалізувати проект. Це останнє попередження Львову та керівництву України", - сказав Лубківський.

"Я переконаний, що Львів з усією серйозністю сприйме загрозу. Жодного плану "Б" без Львова в оргкомітету не існує", - підкреслив Лубківський.

Як наголосив керівник турніру, в УЄФА немає зауважень тільки до харківського стадіону.

Зазначимо, що Міністр спорту України Юрій Павленко заявив, що відставання у ході виконання робіт з реконструкції НСК "Олімпійський" не є критичним.

"Воно не критичне, і це відставання в межах трьох-чотирьох тижнів на різних ділянках пов'язане, в першу чергу, з погодними умовами і з тим, що на окремих ділянках, де, зокрема, необхідні бетонні роботи, вони були припинені", - зазначив Павленко.

Разом з тим, чиновник пообіцяв, що навесні відставання буде усунуте, і воно жодним чином не вплине на графік виконання будівельно-монтажних робіт.

Читайте також:

Суркіс: 1-го лютого дізнаємося, хто поведе збірну України на Євро-2012

Шевченко і Блохін призначені послами Евро-2012

Протасов: в України можуть забрати Євро-2012

Іноземці зможуть замовляти українок для охорони під час Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: