Львів подасть заявку на проведення Олімпіади-2022

Вже через 8 місяців має бути готовий генеральний план по підготовці Львова до Олімпіади-2022.

Львів буде подавати заявку на проведення у 2022 році зимової Олімпіади у Карпатах. Відповідну заявку до МОК місто подаватиме у 2014 році.

А напередодні у Києві відбулося засідання оргкомітету, на якому було затверджено план заходів з підготовки та супроводження заявки до МОК про здобуття права на проведення в 2022 році Олімпійських та Паралімпійських ігор в Україні.

"Участь Львова у Олімпіаді – це в першу чергу прагматична користь для його розбудови та розвитку. Адже до 2014 року, моменту подачі заявки, має бути збудовано 40% усієї інфраструктури. Окрім того, місто братиме активну участь у кубкових змаганнях, що однозначно сприяє покращенню іміджу міста та розвитку спорту. Для міста - це додаткові гроші у інфраструктуру та нові можливості. Адже заявку на участь в Олімпіаді буде подавати не країна, а місто", - зауважив міський голова Львова Андрій Садовий.

За словами львівського градоначальника, активні будівельні роботи почнуться після проведення Євро-2012. До того часу триватимуть проектні роботи.

"Цього року до Львова очікуються візити серйозних делегацій від олімпійського комітету, робота дуже серйозна. Ми до цього дуже відповідально ставимося… До 2014 року держава має інвестувати в інфраструктуру Львівщини близько 4 мільярди доларів, в тому числі, й у Львів", - додав Садовий.

Зазначимо, що вже через 8 місяців, згідно плану заходів, має бути готовий генеральний план по підготовці до Олімпіади.

Читайте також:

Колесніков: Олімпіада -2022 працевлаштує 600 тисяч львів'ян

Янукович: після Євро-2012 візьмемося за Олімпіаду-2022

Колесніков обіцяє найкращі Олімпійські ігри в історії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: