Львів ще вирішує, хто будуватиме стадіон до Євро-2012

У четвер Львів оголосить конкурс на нового генпідрядника та інвестора з будівництва стадіону до Євро-2012.

Нещодавно австрійська компанія „Альпіне Бау” відмовилася від співпраці.

Перевагу місто віддасть тій компанії, яка запропонує найпривабливіші інвестиційні пропозиції, аби не обтяжувати бюджет міста, заявив керівник депутатської групи контролю за підготовкою до Євро 2012 Богдан Бедрило. До того ж, компанія повинна мати гарні відносини з УЄФА. І вже впродовж місяця місто назве переможця, додав депутат.

Зараз є достатньо претендентів, втім більшість компаній пропонують лише послуги генпідрядника без інвестиційних зобов’язань, зазначає Бедрило. Не прийнятним, на думку депутата, є й вимоги „Альпіне”, яка хоче отримати від Львова за розроблений проект стадіону - 4 мільйони євро. Бедрило запевняє, що реальна вартість схожих проектів - до півмільйона євро. До того ж „Альпіне” слід виставити претензії за невиконані зобов’язання перед містом, вважає депутат.

Нагадаємо, зараз УЄФА оцінює рівень ризику будівництва стадіону у Львові - високим, бо роботи з будівництва мали розпочатися ще у жовтні. А вже у грудні Україна і Польша звітуватиме про підготовку до чемпіонату на черговому засіданні наглядової ради УЄФА.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: