Львів запровадить 30 туристичних маршрутів до Євро-2012

Тури у Львові умовно можна розділити на 4 великі тематичні групи: оглядово-архітектурні, тематичні, історичні та культурно-духовні.

Гостям футбольного Чемпіонату Європи-2012, які завітають до приймаючого міста Львова, буде на що подивитися. До Євро-2012 Львів презентує аж три десятки туристичних маршрутів, за якими гості познайомляться із історією та культурою міста від часів палеоліту до сучасності, вирушать до цілющих Карпатських джерел і скуштують найкращу львівську каву.

Тури міста Лева умовно можна розділити на 4 великі тематичні групи: оглядово-архітектурні, тематичні, історичні та культурно-духовні.

Найбільшу групу складають оглядові екскурсі. Зокрема, "Львів - оглядова екскурсія" передбачає відвідання 22 об’єктів, які презентують обличчя міста.

Маршрут "Вулицями Львова" включає 40 об’єктів серед яких пам’ятники, музеї церкви  та костели, а також огляд 4-х фонтанів античної тематики на Площі Ринок.

"Львівські некрополі" - 11 меморіалів, місць поховання та цвинтарів, пам’ятників українців, поляків, євреїв, німців, росіян та ін.

За маршрутом "Львівські парки" гостям запропонують відвідати сім парків, а також музеї. В кінці туру по зеленим зонам передбачено відвідання дегустаційного залу на Львівському виноробному заводі та ресторану "Високий замок".

Також до оглядових турів можна віднести "Львів-Жовква-Крехів" та  тур "Львів-Олесько-Підгірці-Золочів", що охоплює 11 об’єктів, серед яких замки, монастирі, церкви.

До маршрутів, пов’язаних із архітектурою, відноситься "Древня архітектура Львівщини". Він розрахований на 2 дні з подорожами до 9 населених пунктів та 5-ти з 7-ми замків регіону, 14 церков та костелів, ратуш, синагог та інше.

Також розроблено тематичні тури "Львів архітектурний" та 6 його напрямів "Українська архітектура", "Львів австрійський", "Латинський квартал", "Палаци", "Монастирі та фортифікації", "Площа ринок".  Крім того, з цієї ж тематики розроблено маршрут "Давньоруське дерев’яно-церковне зодчество", за яким туристам запропонують подорож до 16 церков різних віків, а також каплиць і монастирів.

Не менш цікавими є своєрідні тематичні тури. До них можна віднести "Львів – місто кави", за яким гостям запропонують посмакувати цей напій у 10 найкращих кав’ярнях по всьому місту - від заснованої у 17 ст. до відкритої напередодні 21-го.

"Львів – вірменський" запропонує побачити 12 пам’яток з цієї теми та "Львів єврейський" - 10 місць, які пов’язані з діяльністю даної громади міста.

Також тематичними є маршрути, що пов’язані з Карпатами. А саме, тур "До цілющих джерел Прикарпаття", що пропонує відвідати завод мінеральних вод та лікувальний бювет у Моршині, родовища з 38 джерел та 17 свердловин Східницького родовища мінеральних вод й цілющі джерела Трускавця.

"Пам’ятки Карпат" - 7 пам’ятних місць регіону в тому числі старовині дерев’яні церкви, могила князя Святослава Володимировича, Урицькі скелі – національний  пам’ятник природи та археології. Ще один тематичний маршрут "У гірськолижну столицю Українських Карпат" передбачає знайомство із 10 об’єктами, серед яких – музеї Галичини, національний природний парк "Соколівські Бескиди" та Велика канатна дорога.

З історією, культурою та духовністю міста Лева пов’язані наступні тури: "Львівщина від палеоліту до залізного віку", який пропонує відвідати 8 населених пунктів, де гостей Євро-2012 познайомлять з розкопками доби енеоліту, городищами 7-13 ст., й зокрема,  городищем давньоруського Львова.

Маршрут "Галицько-Волинське князівство" покаже  артефакти Львівського історичного та Івано-Франківського обласного краєзнавчого музеїв, руїни Високого замку, музей Звенигорода й Національний заповідник "Давній Галич".

Тур "Княжий Львів" пропонує відвідати 7 місць княжої доби, у тому числі місце розташування Низького замку.

"Львів у часи Австро-Угорщини і Польська доба" передбачає візит до 16 різнопланових місць, серед яких перший Львівський "хмарочос", пам’ятники видатним австро-угорцям і полякам та будівель, які вони створювали.

За маршрутом "Становлення Української державності" гостям покажуть 10 музеїв та пам’ятних місць історії України 20 століття.

Тур "Галереї Львова" пропонує відвідати 13 галерей, у тому числі найбільший художній музей України, який налічує понад 50 тис. експонатів. "Львів театральний" - 7 театрів, від Національного академічного до лялькового, а також філармонію, цирк та Будинок органної та камерної музики. "Львів музейний" пропонує відвідати 21 музей.

"Духовні святині" - розрахований на 2 дні і передбачає подорож до Святоуспенської Унівської лаври, Свято-Успенської Почаївської Лаври, 3-х замків, монастирів, костелів, церков, синагоги. Тур також включає огляд унікальної пам’ятки природи – 17 метрового Каменя-велетня - залишку морського рифу віком понад 25 млн років.

Читайте також:

Харків підготував 13 туристичних маршрутів до Євро-2012

Червоний діамант став символом Донецька до Євро-2012

На звірятко Євро-2012 знайшлося 104 претенденти

Італія і Англія хочуть жити в Одесі під час Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: