Львів здасть базу Євро в листопаді 2011 року

Реконструкцію стадіону "Галичина" у Дрогобичі, що стане тренувальною базою чемпіонату Європи 2012 року, закінчать в цьому році.

Реконструкцію стадіону "Галичина" у Дрогобичі, що стане тренувальною базою Євро-2012, завершать до кінця листопада 2011 року.

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації.

На стадіоні реконструюють поле, будують заїзд до стадіону та паркінгу, модернізують освітлення стадіону, а також побудують трансформаторну підстанцію та котельню. Після реконструкції "Галичина" вміщатиме 3,5 тисячі глядачів.

Загалом на будівельні роботи витратять 29 мільйонів гривень, з яких 22 мільйона виділять з державного бюджету, 7 мільйонів – з місцевого.

Нагадаємо, що на головній арені Євро-2012 НСК "Олімпійський" почнуть установку двох гігантських табло (кожне - площею 103 кв. м), які будуть найбільшими в Європі. Монтаж планується завершити вже наприкінці липня.

Як повідомлялося, на НСК вже почали встановлювати глядацькі крісла. Кольорова гама крісел відповідає національним кольорам – від світло жовтого до темно жовтого та від світло блакитного до темно блакитного.

А репетиції відкриття НСК "Олімпійський" розпочнуться з другої половини серпня. Для їхнього проведення орендують стадіон зі стандартним полем і саме на ньому займатимуться з волонтерами.

Читайте також:

У Колеснікова залишилось "50 маленьких проблем" до Євро-2012

На "Олімпійському" встановлять найбільші табло в Європі

Жеребкування фіналу Євро-2012 пройде у палаці "Україна"

На НСК "Олімпійському" встановили перші 50 сидінь

Колесніков не задоволений підготовкою Львова до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: