Мафіозі бореться з незаконними ставками

Колишній американський мафіозі Майкл Францезе співпрацює з Асоціацією тенісистів-професіоналів у боротьбі з сумнівними ставками.

Асоціація тенісистів-професіоналів з цього сезону використовує колишнього американського мафіозі Майкла Францезе для боротьби з незаконними ставками на результат матчів. 

АТР оголосила про початок боротьби з сумнівними ставками на матчі в 2003 році. У цьому сезоні перед початком турніру серії Masters в Майамі АТР організувала обов'язкову для спортсменів лекцію, читати яку був запрошений Францезе. 

Виступ колишнього мафіозі мав у тенісистів успіх, і в майбутньому подібні заходи будуть організовані знов.
Францезе був босом нью-йоркського мафіозного клану Коломбо і носив прізвиська "Дон Лонг-Айленду" і "принц мафії". 

Вважається, що серед представників організованої злочинності він став одним з найбагатших людей з часів Аль-Капоне

Францезе був засуджений на 10 років, а коли вийшов з в'язниці, став, зокрема, читати лекції про те, як підпільний тоталізатор впливає на професійний спорт. Досвід Францезе був використаний бейсбольною (MLB)і баскетбольною (НБА) лігами США. 

Питання про нелегальні ставки в професійному тенісі в черговий раз загострилося після матчу турніру в польському Сопоті між росіянином Миколою Давиденком і аргентинцем Мартіном Вассальйо Аргуельйо

Тоді, нагадаємо, перед початком зустрічі, явним фаворитом якої вважався Давиденко, букмекерська контора Betfair прийняла незвично великі ставки на перемогу Вассальйо Аргуельйо. 

Російський тенісист виграв перший сет (6:2), але по ходу цієї партії в Betfair як і раніше поступали ставки на аргентинця в режимі онлайн. Надалі Давиденко програв другу партію (3:6), а в третій за рахунку 1:2 відмовився від боротьби, пославшись на травму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: