Майкл Фелпс визнав, що курить марихуану

Фотографія, опублікована в одному з британських журналів, де Фелпс курить марихуану, виявилася правдивою.

Багаторазовий олімпійський чемпіон у плаванні американець Майкл Фелпс зробив офіційну заяву, що стосується його фотографії в одному з британських таблоїдів, де він зображений із скляною трубкою, що використовується для куріння марихуани. Фактично, чемпіон визнав, що все опубліковане є правдою. 

"Це необачний вчинок, який подає поганий приклад", - визнав Фелпс. 

У статті, яка супроводжувала фото, повідомлялося, що знімок зроблений 6 листопада минулого року в університеті Південної Кароліни, де Фелпс побував на вечірці. Спортсмен нібито приїхав до студентки на ім'я Джордан Меттьюс, з якою у нього було призначено побачення на той день. 

Таблоїд стверджував, що представники плавця пропонували чималі гроші за те, щоб дане фото не було опубліковане, але видання відповіло відмовою. 

"Мені 23 роки і, незважаючи на всі мої успіхи у плавальному басейні, я усвідомлюю, що подаю іншим неправильний приклад. Це зовсім не те, що люди чекають від мене", - сказав Фелпс. "Отже, прошу вибачення. Обіцяю моїм фанатам і всім іншим – цього більше не повториться", – додав він. 

На Іграх-2008 у Пекіні Майкл Фелпс завоював рекордні для однієї Олімпіади вісім золотих медалей і побив рекорд іншого американського плавця Марка Спітца. Нещодавно Олімпійський комітет США визнав Фелпса спортсменом року. 

Читайте також:
Марихуана занапастила російських сумоїстів
Майкл Фелпс не зупиниться на досягнутому
Майкл Фелпс увійшов до історії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: