"Макларен" уникнув жорстких санкцій

На засіданні Всесвітньої ради з автоспорту провину команди McLaren, яку звинувачували у промисловому шпигунстві, не було доведено.

"Формула-1"
У Парижі відбулося засідання Всесвітньої ради з автоспорту, на якому були розглянуті претензії Ferrari до McLaren: італійська команда звинувачувала англійську в промисловому шпигунстві. 

Під час слухань доказів провини McLaren не було представлено, тому команда продовжить боротьбу в чемпіонаті світу з "Формули-1". 

При цьому члени Ради визнали команду McLaren винною в тому, що вона мала конфіденційну інформацію, що належала Ferrari. Однак доказів того, що ці дані якось вплинули на перебіг світової першості, 25 членів Ради у представлених Ferrari документах не побачили. 

Однак якщо згодом у цій справі відкриються нові обставини, які свідчитимуть проти McLaren, Міжнародна федерація автоспорту (FIA) залишила за собою право повторно зібрати Всесвітню раду, і в цьому випадку на винну команду чекає виключення не тільки з чемпіонату світу 2007 року, але і з першості 2008 року. 

Що ж стосується головних підозрюваних у справі щодо промислового шпигунства, колишнього головного механіка Ferrari Найджела Степні і відстороненого від роботи шеф-дизайнера McLaren Майка Кофлена, то ступінь їхньої провини і відповідне покарання визначить юридичний відділ FIA.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: