"Манчестер Сіті" із Зінченком у складі вирвав вольову перемогу у "Брістоль Сіті"

"Городяни" переграли команду з Чемпіоншипа в 1/2 фіналу Кубка англійської ліги.

"Манчестер Сіті" у першому півфінальному матчі Кубка англійської ліги приймав "Брістоль Сіті" і здобув вольову перемогу над суперником з рахунком 2:1.

Гості зуміли відкрити рахунок на 44-й хвилині, коли Боббі Рід реалізував пенальті (44). Відігралися господарі на початку другого тайму – на 55-й хвилині Кевін Де Брейне зрівняв рахунок.

А перемогу команді Хосепа Гвардіоли приніс точний удар Серхіо Агуеро на другій компенсованій хвилині (90+2).

Додамо, що українець Олександр Зінченко вийшов в стартовому складі "городян" і провів на полі 80 хвилин.

Матч-відповідь відбудеться 23 січня. У другому півфіналі зустрічаються "Челсі" і "Арсенал".