"Манчестер Сіті" без Зінченка розпочав захист титулу АПЛ впевненою перемогою над "Арсеналом"

"Городяни" відзначилися в кожному з таймів.

"Манчестер Сіті" у рамках стартового поєдинку нового сезону англійської Прем'єр-ліги здолав на виїзді "Арсенал" з рахунком 2:0.

Команда Хосепа Гвардіоли відкрила рахунок у зустрічі вже на 14 хвилині - Рахім Стерлінг, змістившись з флангу в центр, пробив з-за меж штрафної у кут воріт Петра Чеха.

Манчестер Сіті забиває гол
Reuters

Вдруге відзначитися гостям вдалося вже після перерви - Бернарду Сілва на 64 хвилині поклав м'яч точно за призначенням після прострілу з флангу від партнера по команді.

Зазначимо, що "Арсенал" теж мав достатньо моментів для взяття воріт, проте везіння у цей день було явно не на їхньому боці.

Що стосується українця Олександра Зінченка, то він навіть не потрапив до заявки на цю гру. У сезоні 2017/18 на рахунку Зінченка було 14 матчів за "городян" в АПЛ.