"Манчестер Сіті" розібрався з "Брайтоном" та очолив турнірну таблицю АПЛ, Зінченко відіграв увесь матч

"Городяни" забили по голу в кожному з таймів.

"Манчестер Сіті" у рамках 7 туру англійської Прем'єр-ліги переміг у рідних стінах "Брайтон" з рахунком 2:0.

Тренерський штаб "манкуніанців" на чолі з Хосепом Гвардіолою вперше у сезоні вирішили надати ігровий час українцю - Олександру Зінченку. Забігаючи наперед зазначимо, що Сашко відіграв на позиції лівого захисника та провів на поле усю гру.

"Городяни" відкрили рахунок у зустрічі на 29 хвилині - Рахім Стерлінг засмутив голкіпера гостей після пасу у виконанні Лероя Сане.

Друге взяття воріт сталося вже після перерви. Серхіо Агуеро, зігравши у стіночку зі Стерлінгом, подвоїв перевагу своєї команди на табло стадіону "Етіхад".

Таким чином, здолавши "чайок", "Манчестер Сіті" набрав вже 19 очок та очолив турнірну таблицю. "Брайтон", тим часом, з 5 балами перебуває на 14 сходинці. Вже за кілька годин випередити "манкуніанців" може "Ліверпуль" - для цього, підопічним Юргена Клоппа потрібно перемогти на виїзді потужний "Челсі".

Нагадаємо, що манчестерський колектив є суперником донецького "Шахтаря" на груповій стадії Ліги чемпіонів.