"Манчестер Сіті" впевнено здолав "Тоттенхем" та ще на крок наблизився до чемпіонства

Зінченко провів матч у запасі.

"Манчестер Сіті" у рамках 34 туру англійської Прем'єр-ліги переграв на виїзді "Тоттенхем" з рахунком 3:1.

"Городяни" вийшли вперед на 22 хвилині зустрічі, коли Габріель Жезус спокійно розібрався з голкіпером "шпор" після передачі через усе поле від Венсана Компані.

За три хвилини гості подвоїли перевагу - Ілкай Гюндоган вдало реалізував пенальті, який заробив на собі Рахім Стерлінг. Під кінець першої половини зустрічі "Тоттенхем" скоротив відставання у рахунку завдяки точному удару у виконанні Крістіана Еріксена.

Хосеп Гвардіола
Reuters

Остаточний рахунок на табло стадіону "Вемблі" встановив все той ж Рахім Стерлінг, який на 72 хвилині опинився першим на добиванні після сейву Уго Льоріса. Зазначимо, що українець Олександр Зінченко, який потрапив у заявку на цю зустріч, так і залишився у запасі.

Таким чином, перегравши "Тоттенхем", команда Хосепа Гвардіоли вже у наступному турі може оформити чемпіонство у АПЛ. Якщо "Манчестер Юнайтед" програє у цьому турі "Вест Бромвічу", то "городяни" вже за підсумками цього туру стануть тріумфаторами чемпіонату Англії. Після цієї перемоги "Манчестер Сіті" набрав 87 балів. "Тоттенхем", своєю чергою, залишився з 67 очками на 4 сходинці.