"Манчестер Сіті" з Зінченком розтрощив "Лестер" у чемпіонаті

Нападник "городян" Серхіо Агуеро оформив покер.

"Манчестер Сіті", за який виступає українець Олександр Зінченко, розгромив вдома "Лестер Сіті" з рахунком 5:1.

Вже на 3-й хвилині поєдинку 27-го туру чемпіонату Англії господарі зуміли вийти вперед - Рахім Стерлінг вдало замкнув на дальній штанзі навіс з флангу від Кевіна де Брейне.

Тим не менш, вже на 24-й хвилині гості відновили паритет у матчі - форвард "Лестера" Джеймі Варді обіграв двох суперників та відправив м'яч у сітку воріт голкіпера.

Після цього взяття воріт відбувся бенефіс аргентинського нападника "манкуніанців" Серхіо Агуеро. На початку другої половини зустрічі форвард знову вивів свою команду вперед після пасу від того ж таки Де Брейне. Вже через п'ять хвилин Агуеро оформив дубль, коли розібрався з воротарем суперника та відправив м'яч точно за призначенням.

Третій гол Серхіо оформив на 77-й хвилині - аргентинець скористався помилкою воротаря "Лестера", зробивши таким чином хет-трик у цьому протистоянні. На останній хвилині матчу Агуеро з-за меж штрафної потужним пострілом вколотив м'яч у ворота та встановив остаточний рахунок на табло.

Слід зазначити, що Зінченко у цій зустрічі провів на полі 65 хвилин. Після цієї перемоги в активі манчестерського клубу віднині 72 бали та 1 місце у турнірній таблиці АПЛ. "Лестер", у свою чергу, залишився з 35 очками на 8 сходинці.