"Манчестер Юнайтед" поступився дебютанту АПЛ та встановив історичний антирекорд

Команда Жозе Моурінью знову не зуміла здобути балів з новачком.

"Манчестер Юнайтед" у рамках 37 туру англійської Прем'єр-ліги зазнав виїзної поразки від дебютанта чемпіонату "Брайтона" з рахунком 1:0.

Єдиний гол "чайки" провели на 57 хвилині протистояння - Паскаль Гроос пробив з декількох метрів у порожні ворота, захисник "червоних дияволів" Маркос Рохо намагався вибити м'яч, проте суддя все ж вказав на центр.

Брайтон - Манчестер Юнайтед
Reuters

Останні хвилини матчу підопічні Жозе Моурінью нічого не зуміли вдіяти зі своїм суперником та зазнали таким чином несподіваної поразки. Цікавий той факт, що манчестерський колектив вперше в історії поступився усім трьом новачкам АПЛ - раніше "манкуніанці" програли "Ньюкаслу" (1:2) та "Хадерсфілду" (0:1).

Після цієї невдачі "Манчестер Юнайтед" залишився з 77 балами. "Ліверпуль", який йде на 3 сходинці, має на 5 очок менше. Що стосується "Брайтона", то вони здобули вже 40 пунктів, які дозволили їм піднятися на 11 місце.

Зустріч між цими колективами у першому колі завершилася мінімальною перемогою "Манчестер Юнайтед" з рахунком 1:0.