"Манчестер Юнайтед" розгромив "Ньюкасл" та продовжив гонитву за лідером чемпіонату

"Червоні дияволи" без проблем переграли свого суперника.

"Манчестер Юнайтед" у рамках 12-го туру англійської Прем'єр-ліги спокійно переміг вдома "Ньюкасл" із рахунком 4:1.

Першими відкрили рахунок у протистоянні гості - нападник "сорок" Дуайт Гейл вивів свій колектив вперед вже на 14-й хвилині матчу. Тим не менш, на перерву "Ньюкасл" пішов вже у ролі наздоганяючих - голи у виконанні Антоні Мартіаля та Кріса Смоллінга, які були проведені на 37-й та 45+1 хвилинах відповідно, забезпечили господарям невеличку перевагу.

У другій половині зустрічі "манкуніанці" ще двічі розписалися у сітці воріт опонента. Спочатку Поль Погба на 53-й хвилині довів перевагу своєї команди до двох м'ячів, а вже через 18 хвилин бельгійський форвард Ромелу Лукаку встановив остаточний рахунок у матчі.

Таким чином, перемігши "Ньюкасл", команда Жозе Моурінью продовжує гонитву за "Манчестер Сіті" - наразі, в активі "червоних дияволів" 26 балів та 2 позиція. Від лідируючих "городян" "Манчестер Юнайтед" відстає на 8 очок. "Ньюкасл", у свою чергу, залишився із 14 пунктами, посідаючи при цьому 11 місце.