"Манчестер Юнайтед" розгромив "Сандерленд", "Лестер" перервав переможну серію в Ліверпулі

9-го квітня відбулися ще два матчі 32-го туру чемпіонату Англії.

"Манчестер Юнайтед" на виїзді розгромив "Сандерленд"3:0. Відзначилися Златан Ібрагімович (30), Генріх Мхітарян (46) та Маркус Рашфорд (89).

Зазначимо, на 43-й хвилині Себастьян Ларссон отримав пряме вилучення за грубий підкат проти Люка Шоу, залишивши "чорних котів" удесятьох.

МЮ посідає 5 місце у турнірній таблиці, "Сандерленд" - на дні таблиці.

Евертон - Лестер Сіті, Ромелу Лукаку
Reuters

Тим часом "Лестер Сіті" перервав свою 5-матчеву переможну серію. У Ліверпулі "лиси" поступилися "Евертону"2:4.

Том Девіс забив швидкий гол "ірисок" (1). Гості не забарилися з відповіддю, і спершу Іслам Слімані зрівняв рахунок (4), а Марк Олбрайтон вивів "лис" уперед (10).

Та до кінця тайму Ромелу Лукаку (23) і Філ Джагелка (41) знову повернули перевагу "Евертону". А на 57-й Лукаку встановив остаточний рахунок гри.

"Евертон" знаходиться на 7 сходинці таблиці, "Лестер" – 11-й.