"Манчестер Юнайтед" розібрався на виїзді з "Бернлі", "Тоттенхем" несподівано поступився "Вотфорду"

Вашій увазі результати двох поєдинків АПЛ.

"Манчестер Юнайтед" у рамках 4 туру чемпіонату Англії переміг на виїзді "Бернлі" з рахунком 2:0.

Забитими голами за "червоних дияволів" відзначився бельгійський нападник - Ромелу Лукаку. Його м'ячі припали на 27 та 44 хвилини протистояння.

На 69 хвилині гості мали можливість доводити справу до розгрому, проте Поль Погба не зумів реалізувати пенальті.

Поль Погба не реалізує пенальті
Reuters

На 71 хвилині "манкуніанці" взагалі залишилися вдесятьох. Пряму червону картку перед собою побачив юний нападник - Маркус Рашфорд.

Попри це, підопічним Жозе Моурінью вдалося втримати потрібний результат та здобути три бали. Тепер манчестерський колектив має у своєму активі шість очок. Що стосується "Бернлі", то вони залишилися з одним пунктом.

У іншому поєдинку цього туру лондонський "Тоттенхем" несподівано в битві лідерів програв на виїзді "Вотфорду" з рахунком 1:2. Зазначимо, що перед цією грою обидва клуби мали по дев'ять залікових балів.

На гол, який у свої ворота забив Абдулай Дюкуре (53 хвилина), господарі відповіли м'ячами у виконанні Троя Діні (69) та Крейга Кеткарта (76).