"Манчестер Юнайтед" у центральному матчі туру впевнено переміг "Арсенал"

Команда Жозе Моурінью продовжує гонитву за "Манчестер Сіті".

"Манчестер Юнайтед" у рамках 15-го туру англійської Прем'єр-ліги спокійно розібрався на виїзді з лондонським "Арсеналом" з рахунком 3:1.

Потужний старт "манкуніанців" приніс свої плоди вже у стартові 12 хвилин зустрічі, коли гості двічі зуміли забити у ворота "канонірів". Луїс Антоніо Валенсія на 4-й хвилині матчу, після передачі від Поля Погба, пробив з гострого кута між ніг воротарю господарів, вивівши таким чином свою команду вперед.

Вже через 7 хвилин "червоні дияволи" подвоїли свою перевагу - Джессі Лінгард скористався чудовою комбінацією партнерів та досить легко переграв Чеха з близької відстані. Повернутися у гру команда Арсена Венгера зуміла лише на початку другого тайму, коли французький форвард Олександр Ляказетт на 49-й хвилині розстріляв воротаря "Манчестер Юнайтед" після пасу від Аарона Ремсі.

Тим не менш, гості на 63-й хвилині повернули собі перевагу у два голи - Джессі Лінгард зумів оформити у цьому протистоянні дубль завдяки чудовим індивідуальним діям від Поля Погба, який перед тим, як віддати результативний пас, накрутив декількох опонентів біля лицьової лінії. Вже потім він віддав передачу на порожні ворота. Цікавий той факт, що гості догравали цей матч вдесятьох - все той ж Погба на 74-й хвилині отримав пряму червону картку за фол проти захисника лондонців Ектора Бельєрина. Проте, скористатися чисельною перевагою господарі так і не зуміли, перервавши таким чином переможну серію, яка налічувала 3 гри. "Манчестер Юнайтед" навпаки, перемагає у АПЛ вже 4 матчі поспіль.

Після 15 поєдинків в активі "манкуніанців" 35 балів та 2 позиція. "Арсенал" посідає 5 місце, маючи у своєму доробку 28 очок.