"Манчестер Юнайтед" у першому поєдинку нового сезону АПЛ переміг "Лестер Сіті"

За "червоних дияволів" дебютував Фред.

"Манчестер Юнайтед" у рамках дебютного поєдинку нового сезону англійської Прем'єр-ліги здолав вдома "Лестер Сіті" з рахунком 2:1.

Вже на третій хвилині зустрічі підопічні Жозе Моурінью зуміли відкрити рахунок - Поль Погба вдало реалізував пенальті. Зазначимо, що "привіз" його футболіст гостей Деніель Амарті, який зіграв рукою у межах своєї штрафної.

Поль Погба реалізує пенальті
Reuters

Після цього усі події почали розвиватися під кінець протистояння. Спочатку захисник "червоних дияволів" Люк Шоу відзначився першим голом у кар'єрі, вдало перегравши суперника та пробивши голкіпера "Лестера" з гострого кута.

Люк Шоу забиває у ворота Лестера
Reuters

А вже у компенсований час форвард гостей Джеймі Варді першим опинився на добиванні після навісу у виконанні Рікардо Перейри. Зазначимо, що у цій грі дебютував колишній футболіст донецького "ШахтаряФред, який вийшов у стартовому складі та відіграв на полі 77 хвилин.

Таким чином, перегравши "Лестер", "Манчестер Юнайтед" тимчасово очолив турнірну таблицю АПЛ.