"Манчестер Юнайтед" здолав сенсаційний "Вотфорд", "Арсенал" заклював "сорок" перед битвою з "Ворсклою"

Топові команди АПЛ обійшлися без втрат.

"Манчестер Юнайтед" у рамках 5 туру англійської Прем'єр-ліги переміг на виїзді "Вотфорд" з рахунком 2:1.

Команда Жозе Моурінью першою відкрила рахунок у протистоянні. На 35 хвилині зустрічі "червоних дияволів" вивів вперед Ромелу Лукаку, який заніс м'яч у ворота опонента після пасу з флангу від Ешлі Янга.

Лукаку забиває гол, Вотфорд-Манчестер Юнайтед
Reuters

Зазначимо, що цей гол став для бельгійського форвард історичним, адже це взяття воріт дозволило Лукаку обігнати легендарного нападника "Челсі" Дідьє Дрогба за забитими м'ячами в чемпіонаті Англії.

Для Лукаку гол у ворота "Вотфорда" став вже 105 у рамках АПЛ. Дрогба, своєю чергою, має у своєму активі на один точний постріл менше. Наразі більше за Лукаку в АПЛ забили лише Серхіо Агуеро ("Манчестер Сіті" - 123) та Харрі Кейн ("Тоттенхем" - 110).

За три хвилини після голу Лукаку господарі вдруге вимушені були діставати ігровий знаряд з сітки своїх воріт. Захисник Кріс Смоллінг вколотив м'яч у ворота "Вотфорда" з близької відстані після передачі у виконанні Маруана Феллаїні.

Смоллінг забиває гол, Вотфорд-Манчестер Юнайтед
Reuters

Єдине, на що вистачило "шершнів", так це на гол від Андре Грея, який на 65 хвилині розстріляв ворота Давіда Де Хеа та встановив таким чином остаточний рахунок на табло. Догравали цю зустріч футболісти "Манчестер Юнайтед" вдесятьох - Неманья Матіч побачив перед собою червону картку через порушення правил на фланзі.

Після цього результату манчестерський колектив набрав 9 очок та розташувався на 8 сходинці. "Вотфорд", своєю чергою, залишився з 12 балами на 4 позиції.

В іншому поєдинку 5 ігрового дня лондонський "Арсенал" розібрався на виїзді з "Ньюкаслом" - 2:1.

Забитими голами за "канонірів" відзначилися Граніт Джака (49 хвилина) та Месут Езіл (58). За "сорок" відзначився Кіран Кларк (90). Після 5 турів в активі лондонців 9 пунктів та 7 місце. Цікаво, що ця перемога стала для команди Унаї Емері третьою поспіль у внутрішній першості.

Нагадаємо, що "Арсенал" є суперником полтавської "Ворскли" в Лізі Європи. Саме з командою Василя Сачка зіграє "Арсенал" свій наступний поєдинок, який відбудеться 20 вересня о 22:00 за київським часом.