Марадона: я не гомосексуаліст і зустрічаюся з блондинкою

Після перемоги над Південною Кореєю Дієго Марадона і жартував, і вибачався, і говорив про свою сексуальну орієнтацію.

Будь-яка зустріч легендарного аргентинця Дієго Марадони з журналістами - це своєрідний міні-спектакль або концерт, кому як подобається. Після перемоги над Південною Кореєю він і жартував, і вибачався, і говорив про свою сексуальну орієнтацію!

- Дієго, схоже, ви задоволені своїми хлопцями?
- Безумовно, вони зробили все те, про що ми говорили до початку зустрічі. Хлопцям подобається грати у формі збірної Аргентини. Зараз я задоволений і розслаблений.

- Що скажете про гру Демікеліса?
- Це був єдиний момент в грі, коли ми її не контролювали. В іншому ж ми були на висоті.

- На ваш погляд, Аргентина зараз прогресує?
- Однозначно, цього разу ми були набагато сильніші, ніж у матчі з Нігерією. І ми здатні ще додати, не сумніваюся в цьому. Ми на вірному шляху і зовсім не стежимо за тим, що відбувається в інших групах.

- Дієго, ви дуже часто цілуєте гравців, підбадьорювати їх оплесками по п'ятій точці...
- Я як і раніше віддаю перевагу жінкам, якщо ви про це! Я зустрічаюся з Веронікою, блондинкою, якій 31 рік! Так що я не гомосексуаліст. Я ж маю право привітати своїх хлопців, коли вони грають так, як з Кореєю.

- Дієго, Мішель Платіні надіслав вам листа...
- Так. В ньому він пояснив мені, що ніколи не говорив те, що написали ви, журналісти. Я, у свою чергу, вибачився перед ним, але не перед Пеле.

Нагадаємо, що днями керманич збірної Аргентини заявив буквально наступне: "Хай Пеле вирушає до музею. Що ж стосується Платіні, то він француз, а французи завжди думають про себе занадто багато". Пролунало це у відповідь на заяви Платіні і Пеле, які стверджували, що бути гарним гравцем недостатньо для того, щоб стати сильним тренером.

Ось такий він - Дієго Армандо Марадона. З ним вже точно сумувати не доведеться.

Читайте також:

Четверо футболістів збірної КНДР зникли безвісти

Мексика відправила Францію у нокаут (відео)

Чемпіонат світу з футболу: турнірні таблиці

Залиште свій коментар

Наступна публікація