Названо суми, за які Суркіс купив Євро-2012

Спірос Марангос продовжує стверджувати, що результати голосування при виборі країни-господаря Євро-2012 були сфальсифіковані.

Спірос Марангос
2012ua.net
Марангос впевнений у своїй правоті
Колишній скарбник федерації футболу Кіпру Спірос Марангос продовжує стверджувати, що результати голосування при виборі країни-господаря Євро-2012 були сфальсифіковані. Більше того, в інтерв'ю італійському виданню La Gazzetta dello Sport Марангос називає суми, які були заплачені членам Виконкому УЄФА.

"Незадовго до 18-го квітня 2007 року, дня голосування, стали відбуватися дивні речі, - каже Марангос. - Я знав, що у Суркіса є одна мета - будь-що отримати Євро-2012, тому став стежити за ситуацією".

"Всього було підкуплено четверо членів виборчого комітету. Один з них отримав 3,15 млн. євро, а решта по 2 мільйони. Загалом, сума хабарів склала 9,15 млн. євро. Також говорять, що була ще й п'ята особа, але доказів цього у мене немає.

Зате є три свідки, один з яких стежив за людьми, які брали участь в операції, а двоє можуть підтвердити сплачені суми після голосування в Кардіффі.

Також у мене на руках зараз є три документи, що підтверджують підкуп, і навіть одного вистачить, щоб почати розслідування.

Я не боюся, і готовий йти до кінця. Але я переживаю за свою дружину, дітей, друзів, свідків, адвокатів, а також вас, журналістів", - розповів Марангос.

Нагадаємо, що раніше Марангос заявив, що до підкупу не причетні поляки, це справа рук виключно українців. В той же час, в УЄФА офіційно повідомили, що жодних доказів, які б могли підтвердили слова кіпріота, у них немає. А Марангосу належить судитися з УЄФА у якості відповідача.

Читайте також:

Марангос: до підкупу УЄФА причетні кіпріот і український мільйонер

Колосков: Україна і Польща чесно отримали Євро-2012

Заваров: Україна вже фактично готова до Євро-2012

Квитки на Євро-2012 будуть дешевшими, ніж на Євро-2008

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: