Марангос: за купівлею Євро-2012 стоять українці

Спірос Марангос вкотре заявив, що за справою підкупу членів Виконкому УЄФА під час виборів господаря Євро-2012 стоять люди з України.

Спірос Марангос
2012ua.net
Спірос Марангос
Футбольний чиновник з Кіпра Спірос Марангос продовжує наполягати на тому, що Євро-2012 було "куплене" українцями. В інтерв'ю польській газеті Fakt Марангос сказав, що за справою підкупу членів Виконкому УЄФА під час виборів господаря Євро-2012 стоять люди з України.

"Польща не має нічого спільного з хабарництвом у справі Євро-2012. Ви 100% знаходитесь поза цим. За цією справою стоять українці", - заявив Марангос.

Марангос заявив, що у нього є чимало документів, які підтверджують корупційні махінації, однак кіпріот відмовляється їх оприлюднити. "В мене є всі документи, які стосуються підкупу. Однак, про всі подробиці я говорити не можу", - сказав кіпріот.

Марангос пояснив, що протягом двох років УЄФА жодним чином не реагувала на його листи. "Як доказ - я маю п'ятнадцять листів на адресу європейської футбольної федерації. Жодної відповіді звідти не було. Наприкінці серпня я повинен був вирушити до Женеви на зустріч з функціонерами УЄФА, але останньої миті з незрозумілих причин вона була скасована", - розповів Марангос.

Марангос має намір передати докази щодо купівлі Євро-2012 до поліції. "Ці докази дуже серйозні. Найперше з ними ознайомиться поліція. Окрім мене, докази є ще у трьох свідків. Як я кажу, на все є відповідні документи", - зауважив Марангос.

Нагадаємо, що УЄФА буде судитися з Марангосом.

Читайте також:

Марангос: до підкупу УЄФА причетні кіпріот і український мільйонер

Колосков: Україна і Польща чесно отримали Євро-2012

Заваров: Україна вже фактично готова до Євро-2012

Квитки на Євро-2012 будуть дешевшими, ніж на Євро-2008

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: