"Маріуполь" категорично відмовився перегравати матч з "Динамо"

Віце-президент маріупольців озвучив позицію команди.

Віце-президент "Маріуполя" Андрій Санін заявив, що клуб не збирається йти на поступки щодо перегравання поєдинку 7-го туру УПЛ з "Динамо".

Санін розповів, що кияни почали діалог з "Маріуполем", однак клуб не планує змінювати свою позицію і очікує рішення КДК, засідання якого відбудеться сьогодні, 7 вересня.

"У нас дійсно почався діалог з киянами, і цей факт я заперечувати не буду. Було обережне зондування з приводу того, щоб все-таки відіграти цю гру. У відповідь я озвучив нашу позицію, і позицію не тільки клубу, але й 700 тисяч жителів міста, які стали учасниками цього конфлікту. Ми тверді, як граніт.

Зробимо все від нас залежне, щоб такому шанованому клубу, як "Динамо", дати шанс реабілітуватися - ми докладаємо зусиль для виходу в першу шістку, щоб у "Динамо" з'явилася можливість приїхати до Маріуполя вже без скандалів. Якщо говорити про ситуацію, що склалася, наша позиція незмінна. Ми вважаємо, що регламент понад усе, тому якщо клуб не з'явився, то слово за КДК - ніяких перегравань не буде", - заявив Санін.

Нагадаємо, що кияни так і не прибули на матч 7-го туру чемпіонату України в Маріуполь через побоювання керівництва клубу за життя і здоров'я працівників, футболістів і вболівальників, а також відсутність, на думку киян, належних гарантій безпеки з боку силових структур.

Залиште свій коментар