"Маріуполь" розібрався з "Вересом" та вийшов на п'яте місце чемпіонату

"Азовці" випередили дебютанта УПЛ у турнірній таблиці.

"Маріуполь" у рамках 27 туру української Прем'єр-ліги переграв вдома рівненський "Верес" з рахунком 2:0.

Господарі вийшли вперед вже на третій хвилині протистояння - В'ячеслав Чурко вивів свою команду вперед завдяки видовищному удару з-за меж штрафної.

Подвоїли свою перевагу підопічні Олександра Бабича вже у другій половині зустрічі - Андрій Тотовицький на 61-й хвилині вдало замкнув пас на дальній штанзі у виконанні Ігоря Кірюханцева.

Зазначимо, що на 86-й хвилині гості не зуміли реалізувати пенальті - Євген Гальчук впевнено відбив удар "з позначки" від Романа Карасюка.

Таким чином, здобувши перемогу над дебютантом чемпіонату, "Маріуполь" зумів випередити "Верес" у турнірній таблиці. Наразі в активі "азовців" 36 балів та 5 місце. "Верес", своєю чергою, залишився з 33 очками, проте тепер він посідає 6 сходинку.

Нагадаємо, що минулі дві зустрічі між цими командами завершилися внічию - 0:0 та 1:1.