"Маріуполь" в овертаймі переміг "Юргорден" та вийшов до наступного раунду Ліги Європи

Наступним суперником "азовців" стануть французи.

"Маріуполь" пробився до третього раунду кваліфікації Ліги Європи.

У матчі другого відбіркового етапу команда Олександра Бабича здолала вдома шведський "Юргорден" з рахунком 2:1.

Першими відкрили рахунок у матчі "азовці" - Олександр Піхальонок на 63 хвилині завдяки невеличкому рикошету від капітана гостей пробив легендарного голкіпера Андреса Ісакссона.

"Юргорден" відновив паритет у протистоянні за 14 хвилин. Аліу Баджи п'ятою красиво переправив ігровий знаряд до сітки воріт Худжамова після метушні у штрафному майданчику української команди. Завершивши основний час з рахунком 1:1, гра перейшла в овертайм.

На 97 хвилині господарі заробили право на пенальті після того, як на газоні опинився Владислав Вакула. Вирок бездоганно виконав Руслан Фомін, який й приніс перемогу своїй команді, а разом із нею путівку до наступного раунду змагань.

У третьому раунді "Маріуполь", швидше за все, зіграє з французьким "Бордо". Ці поєдинки відбудеться 9 та 16 серпня.