"Маріуполь" завдяки потужній кінцівці дотиснув на виїзді "Олімпік"

"Азовці" трохи вибралися з підвалу турнірної таблиці.

"Маріуполь" у рамках 8 туру чемпіонату України переміг в гостях донецький "Олімпік" з рахунком 3:1.

Команда Олександра Бабича вже на 8 хвилині протистояння зуміла відкрити рахунок у матчі - Валерій Федорчук після передачі від Руслана Фоміна першим ж дотиком відправив м'яч точно у кут воріт донеччан.

За шість хвилин гості могли подвоювати свою перевагу на табло, проте Фомін після блискавичного пасу "рабоною" у виконанні Дмитра Мишньова пробив головою у поперечину.

На 26 хвилині "Олімпік" зрівняв рахунок - Сергій Вакуленко не без проблем переграв "з позначки" голкіпера "азовців" після фолу, який на собі заробив Віталій Балашов.

Вже у другій половині зустрічі каркас воріт знову заступився за донецький колектив. В'ячеслав Чурко пробив у стійку воріт "Олімпіка" після несподіваної помилки від Павла Ксьонза, який підсковзнувся та дав себе обікрасти супернику.

"Маріуполь" домігся свого за десять хвилин до кінця основного часу. Фомін скористався помилкою воротаря "Олімпіка", який занадто далеко вийшов зі своїх володінь, та закинув ігровий знаряд з-за меж штрафної точно за комірець.

Остаточну крапку в грі поставив все той ж Федорчук. Півзахисник "Маріуполя" з лінії воротарської вдало замкнув головою навіс з кутового від Владислава Вакули.

Після цього результату "Маріуполь" набрав 7 балів та розташувався на 10 сходинці в турнірній таблиці. Що стосується "Олімпіка", то підопічні Романа Санжара залишилися з 9 очками на 8 позиції.