"Маріуполь" завдяки ранньому голу здолав удома сенсаційну "Олександрію"

"Азовці" увірвалися на сьому сходинку.

"Маріуполь" у рамках 9 туру української Прем'єр-ліги переграв вдома "Олександрію" з рахунком 1:0.

Єдиний гол у зустрічі команда Олександра Бабича провела вже на 8 хвилині протистояння. Руслан Фомін, отримавши пас з глибини поля від партнера по команді, пробив точно у ближній кут воріт Юрія Паньківа.

Загалом, "азовці" мали більше можливостей для взяття воріт, проте з реалізацією у "Маріуполя" цього дня не склалося. "Олександрія", своєю чергою, мала шанс здобути бодай очко, але м'яч після удару від Валерія Бондаренка на останній хвилині протистояння влучив у поперечину.

Після цього результату "Маріуполь" набрав вже 10 очок та піднявся з 11 на 7 сходинку в турнірній таблиці. Що стосується "Олександрії", то попри поразку, вони з 16 пунктами залишилися на 2 місці.

Нагадаємо, що минулого туру "Маріуполь" завдяки потужній кінцівці переміг "Олімпік".