Марія Шарапова побувала у Чорнобильській зоні

Марія Шарапова побувала у Гомельській області Білорусі, де перевірила створені нею благодійні проекти.

Найвідоміша російська тенісистка Марія Шарапова відвідала Чорнобильську зону в районі Гомельської області, де перевірила, як розвиваються засновані нею благодійні проекти та відвідала рідну бабусю.

Шарапова є Послом доброї волі ООН: її благодійний проект спрямований на допомогу дітям Чечерського і Брагінського районів, забруднених радіацією. За словами Шарапової, в найближчі два роки вона вкладе близько 250 тисяч доларів для вирішення постчорнобильських проблем в Білорусі, Україні та Росії.

"Раніше ми направляли гроші на реалізацію проектів в забруднених регіонах у сфері екології та освіти, а зараз направимо на спорт. Дуже важливо, щоб діти виявляли фізичну активність. Необов'язково це буде теніс, можливо, хокей або фігурне катання", - сказала Шарапова.

У ході візиту спортсменку запитували і про теніс. На запитання про плани на майбутнє, Марія відповіла коротко: "Ще раз виграти Уїмблдон".

Зазначимо, що у поїздці Шарапову супроводжував її молодий чоловік, баскетболіст "Лос-Анджелес Лейкерс" Саша Вуячіч. "Ми з тобою граємо в теніс, Саша? - запитує його Марія, і тут же перекладає. - Він мені відповідає, що ми граємо і я йому завжди програю. Але це неправда! Ось у баскетбол він грає краще".

Читайте також:

Шарапова закохалась у баскетбольну зірку

Шарапова сексуально рекламує годинники та окуляри

Шарапова постраждала від російської красуні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: