Маркевич: прокуратура розібралася у справі "Металіста"

Керманич "Металіста" Мирон Маркевич до цих пір не знає, хто запустив у пресу дезінформацію щодо договірного матчу.

Генеральна прокуратура України надала реальне закінчення скандальної історії щодо договірного матчу "Металіст" - "Карпати" у 2008 році.

Результати перевірки, проведеної співробітниками ГПУ, розповсюдила прес-служба "Металіста". Слідчі прийшли до такого висновку: обставини, викладені у зверненні першого віце-президента ФФУ Олександра Бандурка (саме він свого часу передав до Генпрокуратури документи і відеоматеріали про нібито договірний матч, отримані від керівництва "Карпат"), не підтвердилися, в порушенні кримінальної справи відмовлено у зв'язку з відсутністю такої події.

Головний тренер "Металіста" Мирон Маркевич до цих пір не знає, хто запустив у пресу дезінформацію.

- Я не знаю, звідки ця справа взагалі з'явилася, хто це мусував - незрозуміло, - прокоментував рішення Мирон Богданович. - Прокуратура розібралася, що до чого. Зроблено все було незграбно, дуже грубо. Що тут коментувати?

- Ви іншого рішення не очікували?
- А яке може бути інше рішення?

- Чи зміниться ставлення у вас до "Карпат"?
- Футболісти тут взагалі ні при чому. Двох хлопців із львівського клубу я викликав до збірної. А керівництво - це зовсім інше, керівництво яке було, таке і залишилося.

А віце-президент ФФУ Сергій Стороженко відмовився прокоментувати рішення прокуратури. "Я не можу коментувати рішення прокуратури, я його в очі не бачив. Коли побачу постанову, мотиви, обставини, які викладені, встановлені і оцінені, тоді буду коментувати", - сказав Стороженко

Нагадаємо, що кілька тижнів тому з'явилась інформація про те, що "Металіст" виключать з Прем'єр-ліги. Нібито доведено: у 2008 році матч між цією командою та львівськими "Карпатами" був договірним, і саме хтось з керівництва харківського клубу давав хабар представникам суперника.

Читайте також:

Колишній футболіст "Динамо" розповів про договірні матчі

"Металісту" таки загрожує дискваліфікація

Ярославський заперечує участь "Металіста" у договірних матчах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: