Маркевич: проти Нідерландів зіграє нова оборона збірної України

Мирон Маркевич провів у Києві прес-конференцію, присвячену підготовці команди до товариського матчу проти Нідерландів.

Головний тренер збірної України з футболу Мирон Маркевич провів у Києві прес-конференцію, присвячену підготовці команди до товариського матчу проти Нідерландів.

- Чи є нові кадрові проблеми серед гравців збірної?
- Ні, проблем нових немає - всі, кого ми запросили, приїдуть.

- Прокоментуйте заяву Газзаєва, що Україна у відповідь на те, що Нідерланди привезуть резерв, могла б теж зіграти резервним складом.
- Я його розумію - у нього гра в Полтаві, потім "Аякс", і ми постараємося врахувати його побажання, але це матч збірної, і ми постараємося показати хорошу гру.

- Чи означає це, що будуть зміни у складі?
- Давайте визнаємо, що у Нідерландів дуже багато хороших футболістів. Ті, хто приїде, стукають у двері збірної і будуть грати з подвійною енергією. Що стосується змін у складі, то ми оцінимо стан футболістів після матчів 5 туру - вони грають у важких умовах зараз, тому є проблема відновлення.

- Коли Ви дізналися, що голландці везуть резерв, Вас це засмутило?
- Звичайно, краще зіграти з основним складом, але від цього нікуди не дітися. Будемо грати з тими, хто приїде, і я впевнений, що це буде хороша команда.

- Чи розглядаєте Ви як і раніше кандидатуру Папи Гуйє?
- Ми як і раніше працюємо над цим питанням. Зараз він не в формі, але я знаю його можливості.

- Що Ваш штаб знає про суперника?
- Вони завжди грають за схемою 4-3-3, і я не думаю, що щось зміниться. Але мене більше хвилює наша гра, тим більше, будуть новачки - Романчук, Федецький, так що оборона буде грати в новому складі.

- Як Ви поставитеся до ідеї проведення матчу між збірною України та збірною легіонерів українського чемпіонату?
- Позитивно. Треба тільки час знайти.

- Яка є інформація про нові спаринги національної збірної?
Володимир Лашкул: Питання непросте, ми працюємо над ним кожен день. Після Польщі ми зіграємо з Чилі, 13-14 серпня ми проведемо переговори з чилійською федерацією, щоб зіграти 7 вересня. З Аргентиною ми не зіграємо й зараз домовляємося з Уругваєм. Правда, є складність, оскільки до цих пір не призначений головний тренер команди. Сподіваюся, ми все ж таки вийдемо із ситуації. 17 листопада в Женеві зіграємо з Швейцарією. 11 листопада 2011 зіграємо з Німеччиною.

- Чому Ви збираєте збірну в Києві, а не в Донецьку?
- Так нам зручніше. Тут база може прийняти більше людей.

- Як захистити себе від того, щоб спаринг-партнери не виставляли резервний склад?
- Тепер ми прописуємо пункт, що команда повинна грати основним складом. Був такий пункт і в угоді з голландцями, і вони повинні були заплатити неустойку в 500 тис. євро, проте ми б не знайшли на ці дати іншого спаринг-партнера.

Маркевич: Я б дуже попросив Вас. Через рік-два ніхто не згадає, яким складом грали Нідерланди, якщо ми переможемо. Футболісти читають, що Нідерланди приїдуть якимось не тим складом. А це в будь-якому випадку гра національних збірних.

- Де зіграємо в Чилі?
- Була пропозиція по Дніпропетровську, але там виникли проблеми з полем і базою, тому швидше за все зіграємо в Харкові. Канаду дуже просить Львів, але там питання зі стадіоном.

Читайте також:

Маркевич зрадів, що Нідерланди гратимуть проти України другим складом

Збірна Нідерландів привезе до України "третій" склад

Блохіну відмовили у званні Герой України

ВідеоМаркевич: проти Нідерландів зіграє нова оборона збірної України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: