Маркевич: влітку трохи змінимо "Металіст"

Мирон Маркевич підбив підсумки міжсезонної підготовки харків'ян до другої частини сезону.

В переддень відльоту до Львова на матч Прем'єр-ліги проти "Карпат" головний тренер "Металіст" Мирон Маркевич підбив підсумки міжсезонної підготовки харків'ян до другої частини сезону.

- Мироне Богдановичу, пройшли три збори - чи все вдалося?
- Збори як збори. Завжди є свої плюси і мінуси. Плюси - ми граємо майже тим самим складом. Провели всі тренувальні збори, і у нас не було важких травм у футболістів, а що стосується мінусів - на перших зборах футболісти хворіли і деякі пропустили частина підготовки. Але вони змогли наздогнати тих футболістів, які постійно тренувалися. Ще один негатив - погодні умови. Через них ми були змушені залишитися в Туреччині і вже перед матчем летіти прямо до Львова.

- Це вплинуло на футболістів в психологічному плані?
- Не знаю. Зараз не можу сказати про це. Всі готуються і все в хорошому настрої... Побачимо.

- Учора команда їздила на риболовлю, на минулому зборі - в Єрусалим. Це сприяє поліпшенню психологічного стану в команді?
- Ми завжди шукаємо якісь екскурсії та виїзди на природу, тому що футболісти постійно в готелі, і завжди необхідна якась розрядка, щоб вони поміняли обстановку. Це буденна річ, яка є в кожній команді.

- Ваш коментар по Фініньо, по Антонову, який повернувся з оренди та молоді, яка була на зборах?
- Антонов знає, що потрібно робити, він у нас грав довгий час. Він виглядав непогано, єдине - в кінці зборів трохи травмувався, але зараз працює на повну силу.

Що стосується Фініньо - йому потрібен час. А грати він вміє, особливо на атаку.

- Ви задоволені проведеною селекцією?
- Я думаю, що ми відкладемо селекцію на літо, а поки будемо догравати сезон тими футболістами, які у нас є. Влітку, я сподіваюся, ми трохи змінимо склад. Зміцнимо, можливо. Добре було б взяти кількох молодих футболістів. Подивимося. Зараз ми на цьому закінчили і, будемо грати тими футболістами, які є.

- Перехід з гарних полів на більш погані...
- Я, ще не знаю яке поле у Львові. Приїдемо, подивимося. У Туреччині поля теж вже "убиті" адже тут тренується багато команд. Ну, а що нам залишається робити. Якщо починаємо в лютому, значить потрібно звикати до будь-якого поля. Я думаю, у Львові буде нормальне поле.

- Яка мета поставлена на другу частину чемпіонату?
- У нас завжди одна мета. Грати і показувати видовищний футбол, ну і, дійсно, результат, відповідальність за який з нас ніхто не знімає.

Читайте також:

Футболісти "Динамо" добирались до Києва не без пригод

Київський "Арсенал" підписав футболіста збірної Румунії

"Карпати" вибачились перед Маркевичем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: