Маскаєв: Клички стали машиною для заробляння грошей

Маскаєв зазначив, що одним з факторів небажання Кличка битися з ним є те, що "на Маскаєві важко зробити гроші".

Російський боксер і претендент на чемпіонський титул за версією WBC в суперважкій вазі Олег Маскаєв прокоментував небажання чинного чемпіона українця Віталія Кличка зустрічатися з ним на ринзі.

"Ну що тут сказати? - відзначив Маскаєв в інтерв'ю Livesport. - Віталій Кличко став у нас справжньою зіркою, сильним і недосяжним боксером. Своїми заявами він просто намагається вивести мене із себе. Але в нього це не вийде. Адже він чудово знає, що перед боєм з Семом Пітером я переніс важку операцію, дуже важку. Він переніс чотири операції і відразу пішов, відновлювався, і ніхто не заперечував проти його простоїв в боксі. Я ж тільки один раз узяв перерву, пов'язану з операцією, але тут же отримав попередження про те, що втрачу чемпіонський пояс. Фактично, у мене не було вибору - мені довелося вийти на той бій, але я не був до нього готовий. Не той був Маскаєв, не той. Так, я був у непоганій, навіть в гарній формі, але не для чемпіонського бою. Для цього потрібно було бути суперлюдиною, якою я не був. А те, що він говорить - його проблеми".

У жовтні, викликаючи на бій Володимира Кличка, Маскаєв заявляв, що був готовий битися безкоштовно. Зараз росіянин зазначив, що одним з факторів небажання Кличка битися з ним є те, що "на Маскаєві важко зробити гроші".

"На поєдинку зі мною складно зробити гроші, - сказав Маскаєв. - А брати Клички стали машиною для заробляння грошей за допомогою свого німецького спонсора, фірми Boss. Вони ніколи не говорять нічого такого, що було б їм невигідно. А всі свої висловлювання та навіть слова суперників повертають в потрібне їм русло. У них чудово підібрана команда тренерів, адвокатів, менеджерів. Команда, яка намагається зробити так, щоб можна було заробити максимальну кількість грошей з мінімальним ризиком. Тому вони і не хочуть зі мною зустрічатися. Вони ж знають - за Маскаєва багато грошей не дадуть, а ризик - дуже великий".

Читайте також:

Гомес: я здивую Віталія Кличка

Бій Кличко - Хей відбудеться... в Казахстані

Кличко готується до бою за "системою Роккі"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: