Маскаєв: Віталій Кличко боксуватиме, поки його не поховають на рингу

Олег Маскаєв заявив, що найбільша слабкість Віталія Кличка - це гроші, і він виходитиме на ринг, поки його не поховають там.

Екс-володар титулу WBC в надважкій вазі 42-річний росіянин Олег Маскаєв заявив, що Віталій Кличко виходитиме на ринг, поки отримуватиме гроші.

"Переконаний, поки Віталія не поховають на рингу, кар'єру він не завершить. Поки він виходить на бої, він отримує гроші, а це його головна слабкість", - вважає Маскаєв.

На думку росіянина, для того, щоб тільки мати шанс перемогти братів Кличків треба набагато перевершити їх у фізичній підготовці.

"Зараз Володимир і Віталій є безумовними лідерами надважкої ваги, суперників у них немає. Може бути, на бій з Володимиром Кличком міг би вийти Саша Повєткін, але поки він не готовий до цього. Чи буде готовий? Майбутнє покаже. Щоб мати шанс перемогти братів Кличків, потрібно бути удвічі краще готовим фізично, ніж вони. І це не гарантія перемоги, а тільки шанс", переконаний росіянин.

Що ж до свого бою з Кличком-старшим, то Маскаєв заявив, що наразі це неможливо. По-переше, це великий ризик для Віталія, а по-друге, констатував, що грошей на ньому Віталій не заробить.

Читайте також:

Льюїс: Віталій Кличко, як вино, з роками стає кращим

Стюард: Віталій і Володимир Клички заочно конкурують між собою

Димитренко звинуватив братів Кличків у виборі слабких суперників

Джеймс Тоні: у сестер Кличко немає таланту і серця

Тарвер: Кличко мене боїться, бо тільки я його поб'ю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: